O mnie

Marysia Żak. coach

 „Jak dojść do…?”

Wszystko zaczęło się od takich pytań w życiu prywatnym.

Zawodowo –  wspieram ludzi w osiąganiu ich celów.

Jestem akredytowanym coachem International Coach Federation (ACC ICF) oraz psychologiem. Od ponad 5 lat łączę z powodzeniem zawód coacha i psychologa pomagając moim Klientom w zmianach. W trosce o jakość i skuteczność sesji ze mną, współpracuję z superwizorem i stale się rozwijam.

Wcześniejsze doświadczenie biznesowe zdobywałam realizując projekty rekrutacyjne zarówno w korporacji, jak i dla międzynarodowych firm. Wielokrotne sukcesy obsadzania stanowisk właściwymi ludźmi odnosiłam dzięki umiejętności słuchania potrzeb organizacji, kandydatów oraz współpracy skoncentrowanej na osiąganiu celu i budowaniu relacji. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie ułatwiają mi rozumienie sytuacji pracowników oraz reguł rynkowych, w których funkcjonują. Dzięki temu w coachingu szybciej teraz zdobywamy to, co Klienci chcą zmienić w sferze zawodowej bądź prywatnej.

 

To, czego szukamy, nasze marzenia, cele, zmiany – są w nas

Chodzi o to, by je wydobyć, nazwać, przyjrzeć się im i podjąć własną decyzję: czy wchodzisz do gry? I czy warto? 

Na początkowym etapie, mogą pojawić się obawy i wątpliwości – i właśnie po to jest coach, żebyś miał się na kim oprzeć i utrzymać kurs. Stajesz się przywódcą samego siebie i możesz pociągnąć za sobą innych.

Czy wiesz, co w Twojej sytuacji byłoby idealnym wyjściem?

„Każdy jest geniuszem. Jeśli jednak ocenisz rybę według jej zdolności wspinania się na drzewa, spędzi ona większość życia w przekonaniu, że jest głupia”

(Albert Einstein)

Prywatnie, moją szansą na rozwój jest bycie żoną, potrójną mamą oraz opanowanie ulubionych Ragtimów Scotta Joplina …

Maria Żak