W Pracowni Psychologicznej „Strojenie Umysłu”

oferujemy pomoc i rozwój w tematyce dotyczącej komfortu psychicznego.

Spotkanie Psychologa i Klienta ma odmienny charakter i cel od rozmów prowadzonych z innymi ludźmi. Na sesjach psychologicznych doświadcza się spokoju, bezpieczeństwa, przestrzeni i poszanowania dla swoim potrzeb, pragnień, bólu i trosk, w tym wszystkim zostaje się uważnie wysłuchanym. Czas w gabinecie psychologicznym może być przeznaczony na ukojenie niełatwych emocji, budowanie pewności siebie, odnalezienie motywacji, czy przysłowiowego „nabrania wiatru w żagle”.

Najczęściej chodzi o to, by z „czymś” było wreszcie lepiej.

Proces zmiany/poprawy potrzebuje czasu, a na pomoc psychologa decydujemy się, chcą ten czas skrócić.

Sprawdzone metody pracy oferowane w Pracowni Psychologicznej – „Strojenie Umysłu „powstawały z biegiem lat. Były gromadzone i usprawniane w miarę nabierania doświadczeń i przyglądania się, co oraz jak jeszcze okazało się ważne i skuteczne. Klienci wielokrotnie podkreślają, że już sama możliwość rozmowy z psychologiem przynosi im uczucie ulgi.

Tematy, w których się specjalizujemy:

-Rozwój Osobisty: Asertywność, Pewność Siebie, Prokrastynacja, Samoocena, Stres, Trema przed występem publicznym, Wysoka Wrażliwość, Wytrzymałość Psychiczna..

-Rozwój Zawodowy: Relacje w Zespole, Kompetencje Leaderskie, Przeciążenie, Poczucie Izolacji, Wypalenie Zawodowe, Wzmocnienie Stylu Przywództwa..

-Wsparcie Licealistów/Studentów (powyżej 15 roku życia): Stres egzaminacyjny, szkolny, Trema, Presja grupy, Efektywne techniki uczenia się, Zarządzanie czasem nauki, Organizacja własnej pracy podczas pisania prac magisterskich i in., Motywacja..

Jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się, jak otrzymać wsparcie lub jak wyglądają i na czym polegają sesje zapraszamy do zakładki: Regulamin – Maria Żak Consulting (mariazakconsulting.com)

Bezpośredni kontakt poprzez email: info@mariazakconsulting.com (odpowiadamy od poniedziałku do piątku w ciągu 48h)