Pewność Siebie i Praca

Praca, czyli źródło środków zapewniających przeżycie. A że wypełnia większość naszego dnia, wywiera wpływ na sposób myślenia o sobie, o innych, o świecie, przyszłości..

Jeżeli udaje nam się terminowo realizować zadania, zespół współpracowników jest dość pokojowy a pensja na koncie satysfakcjonująca nasze poczucie pewności siebie nie ucierpi.

Jeżeli zaś wśród kolegów i koleżanek w pracy są osoby toksyczne albo ilość zadań zbyt duża czy przekraczająca nasze umiejętności może pojawić się zwątpienie odnośnie własnej osoby i kompetencji radzenia sobie z życiem zawodowym a niekiedy z życiem w ogóle.

W programie „Pewność Siebie i Praca” przyglądamy się zarówno umiejętnościom twardym jak i miękkim, a także odporności psychicznej, predyspozycjom i temperamentowi Klienta. Dzięki szerszemu spojrzeniu, razem z Klientem razem wybieramy co wymaga wsparcia, rozwoju oraz dlaczego.

Program „Pewność Siebie i Praca” to i konsultacje psychologiczne, i testy, i psychoedukacja, i trening umiejętności, i coaching, i doradztwo, i narzędzia. Wszystko dopasowujemy do sytuacji Klienta i jego potrzeb.

Osoby potrzebujące skutecznej pomocy w odbudowaniu pewności siebie zapraszamy do napisania na adres: info@mariazakconsulting.com